Srpen 2010

Návrat

15. srpna 2010 v 10:30 | Karin-Uchiha |  Naruto povidky-kapitolovky

"Hin, pojd´ už !" Zavolala na svou kamarádku Sakura. "Vždyd´ už jdu." Odpověděla jí na to otráveně Hinata. Od té doby co Naruto odešel trénovat už uběhly čtyři roky, a to hned rok po tom, co se vrátil s Jerayou. Ale tentokrát byl jeho společník Sasuke. Hinata byla od té doby hrozně nepříjemná. Pořád byla někde v rohu uzavřená ve svych myšlenkách, a běda tomu, kdo ji vyruší. Cítila se sama, a proto téměř zapomněla na své přátele, kteří se ji snažili obměkčit. Avšak před nedávnem to už vzdali. Sakura byla také dost popudlivá, ale snažila se být na ostatní milá, ale to se o Hinatě říct nedalo. Kiba se jí už před rokem vyznal ze svých citů, a to Hinatě ublížilo ještě víc. Kibovi to bylo samozřejmě líto, ale stejně si přál, aby byla Hinata št´astná. Zatím co Hinata se trápila kvůli Narutovi, Sakura stále myslela na Sasukeho. Po tom, co odešel z vesnice za Orochimarem, jí samozřejmě ublížil, ale ona ho stále milovala, i když to momentálně Sasuke nevěděl, stejně, jako Naruto nevěděl o citech Hinaty.

Hranice Konohy


"Podívej, Konoha !" Zkřičel nadšeně blond´atý mladík s pronikavýma modrýma očima. "Konečně doma." Usmál se černovlásek s tmavýma očima. "Rychle Sasuke, už at´ jme tam !" "Naruto, počkej, nestačím ti !" Vykřikl Sasuke, ale to už ho Naruto chytil za rukáv, a vláčel za sebou. "He, Kotetsu, někdo se sem řítí !" Vykřikl jeden z hlídačů u brány Konohy. "No jo, máš pravdu, hele, není to Naruto a Sasuke ?!" Odpověděl překvapeně druhý. "Rychle, musíme se přesvědčit, jestli jsou to opravdu oni." U brány se Naruto se Sasukem zastavili, a překvapeně se koukli před sebe. "Jé, Kotetsu, Izumo, vy jste pořád hlídači ?! No to je k nevíře." Pozdravil je Naruto a Sasuke se začal hlasitě smát."Cože ?!A proč bychom nebyli ?!" Vyhrkli oba na jednou, a Sasuke se přestal smát. "No, to jako že se na vás Tsunade ještě spoléhá, když furt spíte." Odpověděl posměšně Sasuke a raději s Narutem hned běželi za hokage a nechali vztekající se hlídače u brány.

Hinata a Sakura zrovna přišly ohlásit, že jejich mise byla úspěšná a zrovna v tu chvíli tam přišli Naruto se Sasukem. "Naruto, Sasuke, tak už jste se vrátili !" Zvolala nadšeně Tsunade a oba chlapce obejmula. Oni ji obejmutí samozřejmě opětovali a hned po té se zadívali na překvapené dívky.Naruto se nevěřícně podíval na Hinatu, která mu překvapený pohled opětovala. Sakura kmitala pohledem ze Sasukeho na Naruta a Sasuke stále zíral na Sakuru. Teda, jsou úplně jiné, než když jsme se viděli naposled. Pomysleli si oba najednou. Zato Hinata a Sakura se oháněly za jinými věty. "N-Naruto-kun." Prolomila to tíživé ticho Hinata. Oslovený se na ni zářivě usmál tak, jak to dovedl jen on. Sasuke se zahleděl na Sakuru, která ho také chvíli pozorovala, ale pak se její pohled přesunul na Naruta. Hrozně se změnil. Měl ted´ o něco delší, blond´até vlasy a byl také vyšší a měl mužnější rysy na tváři. Ted´ se více podobal svému otci a postavou také neotálel. Na těle se mu rýsovaly viditelné svaly a široká, mužná ramena. Oblečení měl podobné tehdejšímu: Oranžové třičtvrt´áky a oranžovo-černou mikinu. Jediné, co se na něm nezměnilo, byly velké modré oči, které překypovaly energií, odvahou a chutí do života. Ani jeho úsměv se nezměnil. Sasuke měl také stejné oblečení, jako před čtyřmi roky. Jeho černé havraní vlasy mu zviraznovaly světlou pokožku na obličeji a krku. Tělo měl stejně vypracované jako Naruto, ale jeho temné oči byly jiné. Jako by se z démona stal anděl. Stále se usmíval, byt´ jen malinko. Naruto ho dokázal dokonale změnit. Také se změnil v muže a oba byli velmi pohlední. Byli jako ti nejrozdílnější bratři, jaké kdy země nesla. Hinata se Sakurou se také velmi změnily. Staly se z nich sympatické a atraktivní ženy. Obě měly vlasy dlouhé po stehna a vysokou a šltíhlou postavu. Měly na sobě taktéž to samé, co před čtyřmi roky. Oči Sakury byly stejné jako před lety-zelené světélkující plné odhodlání a dobroty. Zato ty Hinaty byly jiné, byly zachmuřené a prázdné. Jako kdysi ty Sasukeho. Ale pomalu, zato jistě, se nyní začaly měnit. Byly veselejší a mírnější. Jakoby Narutův příchod zpět do Konohy ji dočista změnil a po dlouhé době se mírně usmála. Sakura to postřehla a hned se cítila lépe. Hokage si spokojeně povzdechla a přiměla chlapce, aby jí vyprávěli vše, co se jim kdy přihodilo. Naneštěstí pro Tsunade toho moc nebylo-vylíčili jí jen jejich pokroky a metody tréninku. Dívky se tedy rozloučily a namířily si to domů.

Naruto kráčel Konožskými uličkami po Sasukeho boku a při své debatě se náramně bavili. "Hele, Naruto..." Začal Sasuke nové téma. "Ano ?" "Hele, myslíš že je Sakura do mně furt zamilovaná ?" "No já nevím, určitě se dost změnila, ale jak tě to napadlo ? Snad se ti nezačíná líbit." A ušklíbl se nad Sasukeho rudnoucím obličejem. "No, vlastne... je docela hezká a ... no... prostě mě to zajímá." "Ooooo, náš Uchiha se zamiloval !" "Pšt ! Ne tak nahlas!" Okřikl ho naštvaný Sasuke, který byl navíc dost v rozpacích. "Dobře, dobře, hlavně klid." Uklidn´oval ho blond´atý společník.

Na druhém konci Konohy

Dvě dívky si povídaly o Narutovi a Sasukem. "Hele, Hin, furt se ještě líbí Naruro ?" Hinata zrudla. Tohle nečekala a tak jen němě přikývla a zrudla ještě víc. Sakura se nad tím pohledem uchychtla a pokračovala v debetě. "Já zase začala milovat Sasukeho. Když jsem ho tam viděla, vzpomněla jsem si, proč jsem se do něj zamilovala." "Hele, Saky, nepozveme je zítra na ramen ? Lépe je poznáme, a zjistíme, jak moc se změnili." Navrhla dychtivě a na jeden dech Hinata. Sakuru to udivilo. Nejen, že je to zase ta stará hodná milá a přívětivá Hinata, ale ona si dokonce troufne pozvat svou lásku Naruta, před kterým se vždy ukrýval, pozvat na rande. Když Hinata viděla její výraz, hned pochopila o co se jedná a nad čím růžovlasá kunoichi přemýšlí. "No, já, kdybys tam nebyla, nikdy bych mu to nenabídla." Řekla tiše, a Sakura se nad tím rozesmála. Ted´ už si byla na 100% jistá, že je to ta samá Hinata, kterou musela vždy podpořovat."Tak je tedy zítra společně pozveme." Usmála se spokojeně Sakura a Hinata jí úsměv opětovala. Poté se rozešly do svích domovů.

Poznámky: Pokračování bude brzy. Snad se bude povidka libit. prijemne cteni ;-) PS: Pribeh bude dost kratky.