Návrat 2

25. září 2010 v 20:19 | Karin Uchiha |  Naruto povidky-kapitolovky
"Naruto ! Jak dlouho ještě můžeš spát ? Notak, probud´ se !"
Sasuke byl už od osmi rána na nohou, ale Naruto se ještě nevzbudil. Snažil se řvát ze všech sil, ale s Narutem to ani nehnulo. A tak ho Uchiha prostě a jednoduše praštil.
"Jau, Sasuke, co to sakra děláš ?!" "Snažím se tě vzbudit, ospalče. Tak dělej, počkám na tebe před vchodem."

Přibližně za hodinu:

Když Naruto vyšel z baráku, Sasuke ho hned zasypal nadávkami na téma: co ti to tak dlouho trvalo.
"Hele promin´, ale ja se neprobouzím na povel." "No to je jedno, dem se nasnídat, ještě jsem totiž nejedl." "Hej ! Kluci, počkejte !" "Sasuke, neslyšel jsi nic ?" "Jo, máš pravdu, někdo za námi volal." Když se otočili, uviděli k nim běžet Sakuru s Hinatou. "Jé, ahoj holky." Pozdravil je první Naruto a usmál se na Hinatu. Hinata mu úsměv opětovala a mírně zčervenala. Sasuke se zas usmál na Sakuru ale ten pohled moc dlouho nevydržel a odvrátil hlavu, ale koutkem oka se na ni stále díval. Ten je roztomilý když se tak nevině usmívá, ještě jsem ho takhle nikdy neviděla a je to vážně milý. Pomyslela si Sakura a sladce se na něj usmála. "Ehm, ahoj, hele, my právě jdeme na trochu opožděnou snídani, nechcete jít s námi ?" Nabídl jim po chvíli Sasuke, ale na Sakuru se přímo podívat nemohl. "No jasně, vlastně jsme se chtěly zeptat na totéž, vid´ Hinato ?" Žd´ouchla Hinatu Sakura do loktu a mile se usmála ,ale Hinata na ni hodila pohled který označoval- tak tuhle připomínku sis fakt mohla odpustit. Pak už vyrazili do Ichiraku ramen. Když dojedli, Sakura musela jít s něčím pomoci hokage a Hinata šla trénovat s Nejim. Tak se Naruto a Sasuke jen tak procházeli Konohou a klábosili. V tom se Naruto šibalsky podíval na svého černovlasého kamaráda. "Hele Sasuke..." Začal. "No ?" "Že ty ses vážně do Sakury zamiloval ?" " Nemluv hlouposti." "A ty nedělej nevin´átko, viděl jsem jak jsi po ní pokukoval, a navíc jsi včera řekl že je hezká ne ?" "To není důkaz." "Ale ano je, a ty to víš. Zamiloval ses do ní, přiznej to!" Sasuke se na něj otočil s vyčítavým pohledem. "A co když jo, tobě se zas líbí Hinata !" "Ha, jenže já to neskrývám." "Že ne ?" "Ne." "A už jsi jí to řekl ?" "Hele, teprv jsem to zjistil, tak mě nežen´ ! U tebe je to to samý... no to je už jedno, hlavně že jsi se přiznal." Odpověděl šibalsky Naruto. "A proč jsi hned začal s tímhle tématem ?" Zeptal se vyprovokovaný Sasuke. Úplně nesnášel, když se z něj Naruto snaží vytáhnout kladnou odpověd´. A že to umí ! "No, já nevím, možná pro to, že se tě snažím varovat." Nasadil přemýšlivý výraz a při tom se trochu pousmál. Sasukemu to přišlo podezřelé, ale byl zvědavý, co z toho pacholka vypadne. "To jako před čím ?" "Víš jak si k nám pak na chvíli přisedl Neji ?" "No..." "Nevím, nevím, nějak si se Sakurou dobře rozuměli, jen aby z toho něco nevzniklo, být tebou, byl bych s ní častěji... hele, kam běžíš ?!" Ani to nestačil dopovědět a už jen slyšel zdaleka: Tak já jdu, ahoj ! a Sasuke byl fuč. Naruto se zeširoka usmál. "Já teda umím přesvědčit !" Řekl si pro sebe nahlas a usmál se ještě víc.

U Tsunade v kanceláři:

"Díky Sakuro, vážně jsi mi pomohla. Ted´, když je Shizune na missi, není nikdo kdo by mi pomohl." "To je v pořádku, Tsunade-sama, vždy vám ráda pomohu." Sakura vyšla ven z budovy Hokage s knihami v rukou a v tu chvíli ji někdo srazil. Sakura byla zlostí bez sebe a začala nadávat o sto šest. "Hej, to nemůžeš dávat pozor ?!" "Eh, promin´, já nechtěl, počkej, pomůžu ti posbírat ty knihy." Sakura se překvapeně podívala na viníka a poznala v něm Nejiho. "Neji, to jsi ty, to je v pořádku až zas tolik se nestalo." Promluvila ted´už klidným a vyrovnaným hlasem a mile se usmála. Neji ji pomohl vstát a sesbírat knihy. V tu chvíli na místo srážky přiběhl Sasuke, ale jakmile uviděl Nejiho se sakurou spolu, radši se schoval za strom a vyčkával. "Kam jsi tak pospíchal ?" Zeptala se ho po chvíli Sakura. "No, slíbil jsem Hinatě že s ní budu trénovat a tak nějak nestíhám." Sasuke se najednou rozhodl chopit se příležitosti a vyšel ze svého úkrytu. "Ahoj." Neji samým leknutím nadskočil a podezíravě si Sasukeho prohlédl. Zato Sakura byla ráda že ho vidí. "Ahoj Sasuke." "Ehm, nechceš pomoct s těmi knihami ?" "V pořádku, pomůžu jí já." Odpověděl hned Neji. "Díky Sasuke, um, Neji, ty jsi přece spěchal za Hinatou, ne?" "Hm, jo, to je fakt. Tak se měj." Poukázal na Sakuru a Sasukeho nechal bez povšimnutí. Černovlásek si ještě všiml, že na něj Hyiuga hodil zlostný pohled, jenž mu bez otálení oplatil. Poté se obrátil na Sakuru, která se na něj nechápavě dívala. "Ehm, a kam ty knihy vlastně neseš?" Snažil se to raději zamluvit. Dívka se na něj ještě jednou vyčítavě podívala, ale pak už to pustila z hlavy. "Do akademie. Jsou to knihy o základních technikách ninjutsu a taijutsu. Iruka sensei je potřebuje na výuku, a tak mu je jdu odnést." "Aha..." Odpověděl jen Uchiha a s knihami v rukou se se Sakurou rozešli k akademii.


Poznámky: Poněkud krátký text, ale příště to bude lepší ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny | Web | 30. září 2010 v 17:30 | Reagovat

dááááááálll =)

2 bety ,Betušik-san | Web | 16. října 2010 v 15:24 | Reagovat

okik ked to bude lepsie tak ti verim xDD aj toto bolo dobre :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama