Návrat 4

20. března 2011 v 18:38 | Karin Uchiha |  Naruto povidky-kapitolovky
Jak se tak procházeli po Konoze, Černovlasý chlapec si uvědomil, že už jsou na místě a upozornil svou společnici, která byla duchem nepřítomna. "Um, Sakuro, už jsme u knihovny, nechceš si pak zajít na ramen ?" Sakura se v tu chvíli probrala. "Eh, jo, ráda."Bylo vidět, že se něco děje. Tak se ji Sasuke zeptal, ale co jiného mohl čekat než..."Jo, jsem v pohodě. Promin´, jsem poslední dobou utahaná." Hned jak to dořekla, naprosto nepřesvědčivě se usmála. Sasuke si jen oddechl, rozloučil se s růžovláskou a šel si po svých.

"Hej, Sasuke !" Blonďatá dívka zdálky vykřikuje jméno černovlasého chlapce. Dotyčný se otočí a překvapeně zírá na dívku, která na něj před chvílí volala. "A-ahoj Ino." Hned jak se vzchopil, tak se mírně usmál na přivítanou. Ino se zastavila a překvapeně pohlédla na chlapce. "No ne ! Já zírám ! ty ses fakt usmál !" Sasuke pochopí oč jde a provinile se zasměje. "Jo ták, jo... no, jsi uplně jiná !" Změní radši téma. O to, že se změnil on sám, nerad mluvil. Ino se mírně začervenala a provokativně se zeptala. "Eh, díky, ale jak to myslíš změnila..." Tak na tohle černovlásek odpovědět nedokázal. Nevěděl přesně jak se změnila. Věděl jenom to, že ji sotva poznal. Tak ji radši složil kompliment. "No, vůbec jsem tě nepoznal... je z tebe žena ! A musím uznat že hezká." Hned na to zapochyboval, jestli udělal správně. Blondýnce se totiž nebezpečně rozzářily oči. "Děkuju Sasuke, to je od tebe milé." Poděkovala a celou dobu se culila. V tu chvíli zahlédla blížícího se Naruta a zářivě se usmála. "Naruto ! Jsi to vážně ty ?!" V tu chvíli si zamyšlený blonďák uvědomil, že to bylo na něj. "Ahoj Ino." Blondýnka se na něj pověsila a hned nato si ho začala prohlížet. Chlapec si všiml svého přítele, jak se posměšně usmívá a vydal signál, že ho má "zachránit". Sasuke protočil očima, ale uposlechl a vložil se mezi ně. "Hele, Naruto, měli bychom najít Kakashiho-senseie." Upozornil naoko vážně Sasuke a Naruto ulehčeně přikývl. "Tak ahoj jindy." Rozloučili se s dívkou a spěšně se vydali za roh. "Uf, díky Sasuke. Bylo fakt nepříjemný, jak si mě prohlížela." Jeho společník se zasmál. "Aspoň vidíš, jak jsem se cítil já." Oba se tomu zasmáli.

Sakura vyšla z akademie a v břiše jí zakručelo. Žaludek jí připomínal, že je čas oběda. Tak se vydala do Ichiraku ramen. Po chvíli tam přišli její týmoví partneři. "Ahoj kluci, jdete taky na oběd ?" Oba přátelé přikývli a přisedli si k růžovlásce. Všichni tři si objednali ramen a začali klábosit o všem možném. V tu chvíli si přisedl ještě jeden známý-neznámý a taktéž si objednal. Tým sedm mu nevjenoval sebemenší pozornost. Teuchi si hlasitě odkašl. "Tak co, jak to jde Kakashi, nechybí ti tvoji studenti ?" Všichni tři naráz zpozorněli. "No to víš Teuchi, to se stává, když už je nemáš co naučit, tak si tě nevšimnou ani u stolu." Ayame se zasmála. "Kakashi-sensey ! Eh, omlouváme se, nějak jsme vás přehlédli." Poškrábal se provinile Naruto na zátylku. Kakashi se jen srdečně usmál a pustil se svými žáky do řeči. To ale nevědě, co mu přichystali. Hned jak dojedli, tak zmizeli, takže všechno placení zbylo na Kakashim. Ten byl ale v pohode, alespoň do chvíle, než si všimnul místa, kde seděl Naruto. Bylo tam minimálně dvacet prázdných misek ramenu. "Tak co, dnedka platíte vy ?" Zeptal se přátelsky Teuchi, ale Kakashi to nevydržel a doslova vybuchl. "NARUTOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!" Zařval a ozvěna se táhla až k uším provinilé trojice, která se rázem smíchy válela po zemi. "Ale proč já ?" Zeptal se zaraženě Naruto. "Asi proto, že jsi tam nechal nejvíc prázdyných misek." Poznamenala vysmátá Sakura a sotva stála na nohou. "To bude zítra poprask. Sensey nám to nedaruje." Poznamenal Sasuke, ale nikdo si nad tím nelámal hlavu. "Hele tak já jdu, ještě musím něco zařídit." Rozloučil se Naruto a v tu ránu byl pryč. Sasuke se Sakurou osaměli. Ale ne na dlouho. "Ehm, Sasuke, musím ještě pomoct Tsunade a to bude určitě na dlouho. Takže ahoj do zítra." Usmála se. Sasuke jí sice úsměv opětoval, ale bylo v něm cítít trocha kyselosti. Tak se rozloučili a šli po své. I když pravdou bylo, že Sakura nechtěla být dlouho sama se Sasukem. Cítila se být stále zrazená. Sice to je už dlouho, co se vrátil, ale ona mu to stále zas tak úplně neodpostila. To však nebyl jediný důvod. Bylo v tom něco ještě docela jiného.

Naruto se vrátil domů. Popadl čistící prostředky a potřeby na úklid a pustil se do práce. Celý jeho byt pokrývala tlustá vrstva prachu a kupodivu byl hotov už v osm hodin. Jenže byl tak unavený, že si šel lehnout bez večeře. Hned nato tvrdě usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 saky | 1. srpna 2013 v 15:30 | Reagovat

tohle je fakt hezká povídka skoda  ze už na svuj blog  zrejme nechodis ale vis co nenavidim kdyz nekdo nedopisuje povídky jo a mas zenza blog az na to trpiteni  neda se u toho cist xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama